08.05.2024 Пам'ятаємо минуле заради майбутнього

Сьогодні ми відзначаємо День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Цей день символізує не тріумф переможців над переможеними, а застереження. Найважливішим підсумком війни має бути не культ перемоги, а вміння цінувати мир та безкомпромісно захищати його .

У Другій світовій війні загинуло близько 10 мільйонів українців. Майже половина з них стали на захист своєї Батьківщини в перші дні війни.

На околиці Києва, у липні - серпні 1941 року вирішувалася доля Києва. 72 дні тривала героїчна оборона нашого міста.

Біля стели бійцям, матросам Дніпровської військової флотилії та народному ополченню у Голосіївському парку, на місті тих трагічних та героїчних подій ми схиляємо голови в скорботі та пам’яті.

На граніт лягли квіти з вдячністю від учнів спеціалізованої школи №15 та школи І-ІІІ ступенів №36 імені С.П.Корольова м. Києва.