Сьогодні в школі відбулося засідання шкільної Космічної агенції

Сьогодні в школі відбулося засідання шкільної Космічної агенції, на яке був запрошений Почесний гість, український діяч, заступник генерального директора національного космічного агенства України, Голова Громадської ради Державного космічного агенства України, ветеран космічної галузі України, офіцер ордена Франції «За заслуги» Едуард Іванович Кузнєцов. Едуард Іванович є автором і організатором цілої низки ініціатив у космічній політиці нашої країни. З перших хвилин зустрічі ми полинули у безмежний простір Всесвіту, побачили цікаві відеоматеріали , зроблені апаратами в космосі, і яка мізерна часова міра для життя людини- всього лише 10-11 галактичних секунд! Сьогодні ми почули розповідь про успіхи нашої космічної галузі з часів Незалежності, про міжнародні проєкти «Твіннінг» та «Морський старт», про те, як Україна проклала еру кластерних пусків, про Першу Державну космічну програму та політ Леоніда Каденюка в космос. Побачили унікальне відео з космосу про роботу у відкритому космосі від NASA, про підготовку до польоту Леоніда Каденюка та Ярослава Пустовойта в Сполучених Штатах Америки та, власне, сам старт і перебування на кораблі Коламбія. Цікаво було познайомитись із сувенірами- банкнотою і монетою Національного банку України на честь 25-річчя польоту Л. К. Каденюка, та медаллю «Зірка Каденюка». На завершення зустрічі Едуард Іванович вручив нагороди учням та їх наставникам –учителям за участь та перемоги у конкурсах та конференціях наукового спрямування, подарував музею школи свою книгу «Тридцять років на орбіті». На згадку зробили фото з Державним прапором, який побував у космосі.

Показати архів (до 01.01.2023)