Районні змагання із спортивного орієнтування

Спортивне орієнтування як вид змагання започатковано у Скандинавіі, як елемент підготовки Збройних Сил. Турніри із спортивного орієнтування до 1895 року проводили тільки армії Об'єднаного, на ті часи, Королівства Швеції і Норвегії.Правила змагань набрали сучасний вигляд лише у 1918 році. Перші міжнародні змагання відбулися у Стокгольмі у 1960 році, а перший чемпіонат Європи, що був проведений у 1962 році у Норвегії був перейменований на чемпіонат світу. А чи знаєте ви, що перший чемпіонат України відбувся у 1963 році? А бере свої витоки він із змагань у 1963 році на Закарпатті біля Невицького замку. Але основи спортивного орієнтування заклалися в Україні значно раніше, коли в змаганнях туристів зя’вився окремий вид, в якому дистанцію з орієнтування долала разом вся команда . Спортивне орієнтування та туризм довго йшли поруч, 36 київська школа завжди славилася своїми туристичними здобутками. Сьогодні в школі продовжує цю традицію гурток із спортивного орієнтування з незмінним та високопрофесійним тренером Турловою Надією Михайлівною, яка передає своїм вихованцям всі свої знання, енергію та доброту серця. 21 березня 2023 року відбулися районні змагання із спортивного орієнтування і ми пишаємося нашими переможцями: І місце – Фурман Дмитро 3-А, Фурман Олександра 7-Б, ІІ місце – Літвін Дмитро 4-В, Смірнов Максим 10-Б.
Показати архів (Калейдоскоп шкільних новин до 01.01.2023)