25.04.2024 День цивільного захисту

Відповідно до плану роботи школи відбувся День цивільного захисту. Розпочався день для учнів 1-11 класів єдиним уроком цивільного захисту. Організована виставка засобів індивідуального захисту , юнаки – одинадцятикласники провели для учнів початкової школи навчальні заняття з їх ознайомлення. Дівчата 11 класів – медична ланка - провели тренувальні заняття з учнями 7-8 класів з питань домедичної допомоги. Учні 5-х класів відвідали майстер-клас по виготовленню ватно-марлевих пов’язок, а учні 6-х класів набували навичок надання першої домедичної допомоги під головуванням медичної сестри Марини Олексіївни. Старшокласники сьогодні удосконалювали свої навички та знання з військового озброєння під керівництвом підрозділу Голосіївського районного територіального центру комплетування м.Києва. Не дивлячись на повітряні тривоги, день видався насиченим та корисним.