Віддамо шану Героям Крут, чий подвиг 29 січня 1918-го року дозволив нашій державі ще на крок наблизитися до незалежності.

Нині, як і 105 років тому, Україна воює за незалежність з російським агресором. Тож вчинок молодих патріотів — київських студентів та гімназистів, які вступили у битву з більш оснащеними та в рази чисельнішими силами ворога, — надихає нас боротись так само завзято, мужньо та безкомпромісно. Російсько-українська війна сторічної давнини, як і нинішня, доводить — вільна спроможна держава можлива лише із сильним військом, і немає кращої переговорної позиції ніж та, що підкріплена успіхами на полі бою. Символічно, що через століття після битви під Крутами українська армія в тому ж місці зійшлась у бою з тим же ворогом. 1 березня 2022 року підрозділи Збройних сил України розбили противника, встеливши поля під Крутами сотнями ворожих тіл. Ми помстились у бою, але війна триває. У пам’ять про Героїв Крут та борців за незалежність України усіх часів ми маємо завершити їхню справу — імперія має бути зруйнована.
Боремось! Протидіємо! Перемагаємо і Переможемо! Слава Україні!

Показати архів (інформацію до 01.01.2023) ...