20.05.2023 Наука – це завжди шлях до майбутнього!

Уявити сучасне життя без досягнень науки неможливо. Саме завдяки їй людство досягло прогресу, пройшло шлях від перших спроб вивчення світу до освоєння космосу та нанотехнологій.

Найбільш значущим заходом, спрямованим на формування в інтелектуально обдарованої учнівської молоді елементів наукового світогляду, є конкурс-захист науково-дослідницьких робіт членів Малої академії наук України.

Щорічно учні школи І-ІІІ ступенів № 36 імені С.П. Корольова міста Києва успішно захищають свої роботи у районному та міському етапах конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України.

В минулому році переможцями стали учні школи:

- Пчолкін Артем та Тимошенко Дмитро, учні 11-А класу;

- Кускова Анастасія та Малькова Валентина, учні 10-А класу;

- Коваленко Нестор, учень 9-Б класу.

Щиро вітаємо переможців та їхніх наукових керівників! Бажаємо подальших творчих успіхів і здобутків!

З метою формування в учнів умінь та навичок культури наукового дослідження в школі діє наукове товариство «Сиріус», у межах роботи якого щорічно, напередодні Дня Науки, проводиться науково-практична конференція, на якій представляють свої роботи юні науковці.

Пропонуємо переглянути онлайн-конференцію 2022 року за посиланням.