Участь  педагогічних працівників

                                у методичній роботі школи

 

з/п

Прізвище,

І.П.

Предмет викладання

 

Клас

Шкільне методичне об`єднання

Динамічні та творчі групи

Методична рада

1.               

Ваня Г.М.

Українська мова та література

10-А

 

 

 

 

Суспільно-гуманітарних дисциплін

 

 

2.               

Галицька Н.І.

Українська мова та література

 

 

 

3.               

Прохоренко В.О.

Українська мова та література

 

 

 

4.               

Мошенець В.А.

Українська мова та література

7-А

 

 

5.               

Марченко Н.А.

Зарубіжна література

 

 

 

6.               

Удовенко О.М.

Зарубіжна література

 

 

 

7.               

Федотова Т.Б.

Зарубіжна література

 

 

 

8.               

Жилкіна О.В.

Історія, правознавство

 

 

 

9.               

Кириченко Н.В.

Історія, художня культура; педагог-організатор

8-Б

 

 

10.           

Фещенко С.М.

Історія

 

 

 

11.           

Агеєва О.Б.

Англійська мова

 

 

Іноземних мов

 

 

12.           

Бірюкова І.О.

Англійська мова

5-Б

 

 

13.           

Щепакова К.С.

Англійська мова

 

 

 

14.           

Кондратюк А.Р.

Англійська мова

 

 

 

15.           

Нестеренко А.С.

Англійська мова

 

 

 

16.           

Маслова О.М.

Англійська мова

9-А

 

 

17.           

Баранівська С.А.

Німецька мова

7-Б

 

 

18.           

Олійник О.Б.

Німецька мова

 

 

 

19.           

Олійник М.В.

Математика

 

 

 

Природничо-математичних дисциплін

 

 

20.           

Пітчук О.М.

Математика

5-А

 

 

21.           

Руденко Н.С.

Математика

 

 

 

22.           

Романовський С.В.

Фізика, астрономія

8-А

 

 

23.           

Крижановська В.Д.

Хімія

11-А

 

 

24.           

Ковальська С.В.

Біологія, природознавство

 

 

 

25.           

Костриця-Лавринюк Л.

Географія, біологія

 

 

 

26.           

Сипліва Л.Є.

Інформатика

6-Б

 

 

Естетично-технологічних та фізкультурно-оздоровчих дисциплін

 

 

27.           

Христич В.С.

Інформатика

 

 

 

28.           

Маслік О.В.

Музичне мистецтво

 

 

 

29.           

Токарець В.В.

Трудове навчання

 

 

 

30.           

Хопта В.Я.

Образотворче мистецтво

6-А

 

 

31.           

Жачек І.В.

Захист Вітчизни

 

 

 

32.           

Дячков С.О.

Захист Вітчизни

 

 

 

33.           

Оберемчук Л.М.

Фізична культура

 

 

 

34.           

Швед І.В.

Фізична культура

 

 

 

35.           

Чернецький О.А.

Фізична культура

 

 

 

36.           

Баклай К.М.

Початкові класи

1-А

 

 

 

37.           

Ковач Ю.В.

Початкові класи

1-Б

 

 

 

38.           

Норенко А.В.

Початкові класи

2-А

 

 

 

39.           

ДімітрієваА.Г.

Початкові класи

2-Б

 

 

 

40.           

Жила М.М.

Початкові класи, ГПД

3-А

 

 

 

Вчителів початкових класів

 

 

41.           

Журавель Т.А.

Початкові класи

3-Б

 

 

42.           

Тіга Н.С.

Початкові класи

3-В

 

 

43.           

Ячник  І.П.

Початкові класи

4-А

 

 

44.           

Грищук О.Ю.

Початкові класи

4-Б

 

 

45.           

Лучишин Х.В.

Група продовженого дня

 

 

 

46.           

Богаченко Б.О.

Група продовженого дня

 

 

 

47.           

Литвиненко О.О.

Практичний психолог

 

Соціолого-психологічна служба

 

 

48.           

Ніколенко Д.О.

Практичний психолог

 

 

 


 

Шкільне методичне об’єднання класних керівників

 

Школа молодого вчителя «Надія»

 

Школа передового педагогічного досвіду «Педагогічна майстерня»

 

Динамічна група «Застосування ІКТ в навчально виховному процесі»

 

Експериментальна творча група

 

Методична рада


Назад (на головну сторінку)