26.06.2023 Прощай, моє дитинство загадкове

Життя людини починається світанком душі - дитинством. Залишається воно у пам’яті, як потаємне і світле. І скільки б не пройшло років, берег Дитинства притягує до себе, повертає до найвіддаленідших куточків людської пам’яті.

Дитинство... Це справді найкраща пора життя людини і проходить вона у школі. Є на планеті дороге серцю місце - рідна школа. Схиляються до самої покрівлі сиві тополі, тихо кружляє пух споминів. Кожного ранку, мов крихітні гомінливі струмочки, зливаючись у єдиний бурхливий потік, прямують сюди діти. І так багато років.

Дев’ятикласники опинились на перехресті - дев’ятий клас – це перехрестя. Хтось сміливо зробить крок за поріг школи і продовжить освіту в коледжі, технікумі, ліцеї. А хтось сьогодні говорить рідній школі: « До зустрічі!».

Для випускників 2023 року – це найвідповідальніший, надскладний рік. Адже вони покидають стіни рідної 36-ої, прощаються з дитинством, стоять на порозі дорослого життя, обирають свій власний шлях.

Випускний вечір пройшов у дружній сімейній атмосфері. Директор школи Фещенко Сергій Миколайович вручив свідоцтва про повну загальну освіту, нагородив грамотами та дипломами випускників, подяками батьків за співпрацю та виховання дітей. Класний керівник Сипліва Лариса Євгенівна та батьки побажали чистої та світлої дороги в майбутнє. За традицією, випускники виступили із словами подяки та продемонстрували з жартом деякі сторінки свого шкільного життя.

Останні акорди прощальної пісні сповістили про те, що шкільна сторінка перегорнута. Завтра чекає нове життя. https://fb.watch/lgCy2V3XDF/

Школа I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва

© Школа № 36. Київ-040, вул.М.Стельмаха, 9, тел. (044)2577630, mail: sch36kyiv@ukr.net