29.10.2023 Осінні канікули

Ось і добігли до кінця осінні канікули: насичені та цікаві як для учнів, так і для педагогів школи.

Проведені компенсаторні заняття з учнями, заняття з практичним психологом ( індивідуальні та групові), провели консультації з написання наукових робіт до конкурсів; вихованці регбійної шкільної команди взяли участь у міських змаганнях, учасники декоративно-прикладного гуртка «Чарівник» як завжди створювали осінні шедеври.

А вчителі продовжували вчитися і оволодівати новими методиками виховання та навчання: провели психолого-педагогічний семінар «Жорстоке поводження з дітьми. Різновиди та ознаки насильства над дітьми Виявлення ознак насильства». В рамках шкільної «Педагогічної вітальні» зустрілися із Кочергою Олександром Васильовичем, заступником директора з науково-методичної роботи Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидатом психологічних наук, доцентом.

24 жовтня школа презентувала свою наймолодшу команду «Космічних козачат» в районній станційні грі «Котигорошко» І районного етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»( «Джура»).

Впродовж жовтня 2023 року в школі проходила волонтерська акція «Милосердя й доброта – людства два крила» за трьома напрямками: допомога воїнам ЗСУ, допомога хворим діткам та допомога безпритульним тваринам. Під час акції були зібрані смаколики, предмети гігієни, книги, іграшки та організовано придбання необхідного обладнання для наших воїнів.

З благодійною місією учні та педагоги школи відвідали Гостомельський притулок для тваринок, більша частина яких із окупованих територій. Надали допомогу Київській обласній дитячій лікарні (м.Боярка, Київськоїобл.), провели для діток майстер-класи та веселі ігри.

Акордним фіналом канікул став Радіодиктант національної єдності2023, до якого долучилися учні та вчителі школи, що став символічним початком декади української писемності та мови «Українська – код нації».

З новими знаннями та гарним настроєм чекаємо зустрічі, школо!

Школа I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва

© Школа № 36. Київ-040, вул.М.Стельмаха, 9, тел. (044)2577630, mail: sch36kyiv@ukr.net