Школа
I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва
Навігація

Прозорість та відкритість

Адміністрація

Статут школи

Ліцензії

Мережа класів

Кадровий склад

Територія обслуговування

Перелік платних освітніх послуг

Наявність вільних місць

Навчальний план

Освітні програми

Мова освітнього процесу

Освітня карта Києва

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Історія школи                                       Корисні посилання


Історія середньої загальноосвітньої школи №36 м.Києва бере свій початок з 1928 року.
10 листопада 1943 року після звільнення нашого рідного міста від німецько-фашистських загарбників школа прийняла своїх перших повоєнних учнів. З 1950 по 1955 роки у приміщенні будинку по вул. Великій Васильківській № 84 розташувалася Друга єврейська жіноча школа-гімназія №36. У 1956 році було збудоване нове приміщення, в якому школа працює і зараз за адресою : вулиця Михайла Стельмаха, 9.
27 листопада 2009 року рішенням Київської міської ради школі присвоєно ім'я видатного конструктора ракетно-космічної техніки С.П.Корольова.
У далеких 60-х роках минулого століття "зоряним" дощем був осяяний творчий та дружній союз школярів і педагогів середньої школи № 36 та шефів-виробничників - Київської трикотажної фабрики "Киянка". Саме тут були створені "Зоряні бригади", до складу яких були зараховані льотчики-космонавти СРСР, і працівники фабрики з честю виконували норми виробництва за своїх зоряних героїв. Коли космонавти поверталися на Землю, обов'язково відвідували свою виробничу бригаду та зустрічалися з учнями нашої школи. У скарбничці шкільного музею є унікальні фотографії зустрічей виробничників та учнів з льотчиками-космонавтами Ю. Гагаріним, П.Поповичем, О. Леоновим, В. Терешковою, А. Ніколаєвим.
У школі з 1986 року працює Музей космонавтики - центр навчально-виховної діяльності, експозиція якого стала результатом пошукової роботи школярів та вчителів. Почесним гостем на відкритті музею був Герой Радянського Союзу, дублер Ю. О. Гагаріна, космонавт №2 Титов Герман Степанович, ветерани, члени Федерації Космонавтики Української РСР. Протягом 1988-1991 років було налагоджене тісне міжнародне партнерство з навчальними закладами Німецької Демократичної Республіки ( відвідання шкіл м.Лейпціга та м. Вурцена, зустріч з першим німецьким космонавтом Йєменом).
У 1991-1992 навчальному році у школі відбувся Фестиваль Дружби: присутні делегації з м.Гагри сш №2 , представники школи № 36 м.Єревану, сш №36 м. Тбілісі, гімназії №36 м.Мінська. Під час Фестивалю відбулися зустрічі з льотчиком - космонавтом, Героєм Радянського Союзу Віталієм Михайловичем Жолобовим. У 1993 -1994 н.р. делегація школи брала участь у міжнародному зльоті музеїв космонавтики у м.Кишинів (СШ №46).


Центр моніторингу столичної освіти

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України - Міністерство освіти і науки України

Голосіївська районна у місті Києві державна адміністрація

Український центр оцінювання якості освіти

Державна бібліотека України для юнацтва

www.shodennik.ua

Головна | Наша адреса | Розклад уроків | Електронний щоденник | Наші друзі | Анонс
© Школа I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва