Школа
I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва
Навігація

Прозорість та відкритість

Адміністрація

Статут школи

Кошторис на 2018 рік

Мережа класів

Кадровий склад

Річний звіт про роботу

Територія обслуговування

Перелік платних освітніх послуг

ІНФОРМАЦІЯ про наявність вільних місць

Освітні програми

Освітні програми_Додатки

Мова освітнього процесу

РЕЗУЛЬТАТИ ЗНО

Освітня карта Києва

Умови доступності закладу для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Калейдоскоп шкільних подій

1 жовтня педагогічний колектив школи в рамках проведення виїздного семінару "Виховання національної самосвідомості українця через музейну педагогіку" відвідали Музей української домашньої ікони Ольги Богомолець, Замок-музей Радомисль. Саме в цей день музею виповнилося 5 років.

Тут знаходяться унікальні ікони, яких ви не побачите більше ніде і ніколи. Малювали ці образи і професійні й народні митці. На відміну від професійних художників, народні майстри у своїй творчості керувалися не усталеними канонами, а власними, народними уявленнями про невидимий, духовний світ. У кожному регіоні України народний іконопис мав свої особливості, свою кольорову гамму та оздоблення. Всі ікони відрізнялися від канонічної візантійської традиції тим, що образи на них були живими, людськими, з емоціями на обличчях.

Мали можливість прийняти участь у майстер класі з виготовлення паперу за технологією 17 століття.

Вчителі мали змогу поспілкуватися з Ольгою Богомолець, яка щедро поділилася з нами думками про виховання молоді в сучасних умовах. Поїздка була просто незабутньою.
Есе на тему: Михайло Грушевський
У кожного народу є свої історичні постаті першої величини, яких не в змозі прикрити навіть пил століть. До таких велетнів політичної та наукової думки і дії, безперечно, належить Михайло Грушевський. На вшанування пам'яті цієї визначної людини та у зв’язку зі всенародним відзначенням 150-річчя від дня його народження, у школі проведено конкурс на кращий твір, присвячений Михайлу Грушевському, та його ролі в історії українського державотворення. Кращою роботою визнано есе, учениці 11-А класу Мурги Вікторії, написане під керівництвом вчителя історії Жилкіної Ольги Василівни. Есе на тему: Михайло Грушевський.

Назад (на головну сторінку)

Головна | Наша адреса | Розклад уроків | Електронний щоденник | Наші друзі | Анонс
© Школа I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва