Школа
I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва
Навігація

Прозорість та відкритість

Адміністрація

Статут школи

Мережа класів

Кадровий склад

Навчальний план

Річний звіт про роботу

Територія обслуговування

Освітні програми

Освітня карта Києва

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Калейдоскоп шкільних подій

1 жовтня педагогічний колектив школи в рамках проведення виїздного семінару "Виховання національної самосвідомості українця через музейну педагогіку" відвідали Музей української домашньої ікони Ольги Богомолець, Замок-музей Радомисль. Саме в цей день музею виповнилося 5 років.

Тут знаходяться унікальні ікони, яких ви не побачите більше ніде і ніколи. Малювали ці образи і професійні й народні митці. На відміну від професійних художників, народні майстри у своїй творчості керувалися не усталеними канонами, а власними, народними уявленнями про невидимий, духовний світ. У кожному регіоні України народний іконопис мав свої особливості, свою кольорову гамму та оздоблення. Всі ікони відрізнялися від канонічної візантійської традиції тим, що образи на них були живими, людськими, з емоціями на обличчях.

Мали можливість прийняти участь у майстер класі з виготовлення паперу за технологією 17 століття.

Вчителі мали змогу поспілкуватися з Ольгою Богомолець, яка щедро поділилася з нами думками про виховання молоді в сучасних умовах. Поїздка була просто незабутньою.
Есе на тему: Михайло Грушевський
У кожного народу є свої історичні постаті першої величини, яких не в змозі прикрити навіть пил століть. До таких велетнів політичної та наукової думки і дії, безперечно, належить Михайло Грушевський. На вшанування пам'яті цієї визначної людини та у зв’язку зі всенародним відзначенням 150-річчя від дня його народження, у школі проведено конкурс на кращий твір, присвячений Михайлу Грушевському, та його ролі в історії українського державотворення. Кращою роботою визнано есе, учениці 11-А класу Мурги Вікторії, написане під керівництвом вчителя історії Жилкіної Ольги Василівни. Есе на тему: Михайло Грушевський.

Назад (на головну сторінку)

Головна | Наша адреса | Розклад уроків | Електронний щоденник | Наші друзі | Анонс
© Школа I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва