2 грудня 2016 року на базі школи відбувся Всеукраїнський семінар-практикум "Концептуальні засади формування національно-патріотичної самосвідомості учнів засобами аерокосмічної освіти в умовах загальноосвітнього навчального закладу". Учасниками семінару були слухачі курсів ПК Київського університету імені Бориса Грінченка-керівники загальноосвітніх навчальних закладів м.Києва, вчителі та учні, керівники гуртків технічної творчості з 20 областей України.

Мета семінару - ознайомлення з ходом дослідно-експериментально роботи в школі, обмін педагогічним досвідом, популяризація аерокосмічно освіти та технічної творчості учнів.

Роботу семінару розпочав директор школи Фещенко Сергій Миколайович, який ознайомив з основними концептуальними засадами дослідно-експериментальної роботи в закладі за темою "Формуваня національно-патріотичної самосвідомості учнів засобами аерокосмічної освіти в умовах загальноосвітнього навчального закладу".

Координатор дослідно-експериментальної роботи в школі-заступник директора з виховної роботи Агєєва О.Б. розповіла про підготовку та розробку програм курсів за вибором та їх впровадження в навчально-виховний процес школи. Своїми наробками поділилися вчителі-автори програм: Баранівська С.А, Мошенець В.А., Жилкіна О.В., Сипліва Л.Є., Романовський С.В. Своїм досвідом поділилися також директор музею космонавтики клубу юних техніків "Кварц" м.Чернівців Яценко В.В., керівник астрономічного гуртка гімназії №59 Голосіївського району м.Києва Старий С.В.

Під час роботи семінару учні були поділені на 5 мобільних груп, які відвідали майстер-класи: Літакомоделювання, керівник Олійник П.П. (м.Тульчин, Вінницької обл.),
Повітряні змії "Аерокосмічна група "Галактика", керівник Ємельянов Володимир Костянтинович (м.Скадовськ, Херсонська обл.)

Віртуальна лабораторія Einstein, керівник Романовський С.В.

Початкового моделювання, керівник Остапенко В.Л.

Віртуальний музей космонавтики, керівник Сипліва Л.Є.