Кошторис

Розфарбуймо світ в помаранчевий колір...

2 грудня 2019 року в рамках міської цільової програми "Діти. Сім'я. Столиця на 2019-2021 роки" та в межах Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" для учнів школи за участю Служби у справах дітей та сім'ї спільно з Центром у справах сім'ї та жінок "Родинний дім" пройшли тренінгові заняття.

Як відомо, Міжнародна кампанія "16 днів проти насильства" стартувала 25 листопада 2019 року (триватиме до 10 грудня 2019 року) в Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок. Цьогоріч девіз кампанії: "Розфарбуймо світ в помаранчевий колір: Покоління рівності виступає проти зГвалтувань! Головною метою є привернення уваги до чутливої теми гендерного насильства, а також об'єднання суспільства у боротьбі з ним.

Основним завданням Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" є дві актуальних проблеми: запобігання протидії домашнього насильства та торгівлі людьми.

З метою ознайомлення учнів з протиправними явищами торгівлі людьми у сучасному суспільстві як соціальним явищем, його історичними витоками і сучасними проявами волонтерами проведено тренінг в 10 класі на тему "Протидія торгівлі людьми".

У 8-Б класі пройшов тренінг "Протидія насильству", під час якого діти поглибили свої знання про насильство: його прояви, види та способи можливого уникнення;вчилися формулювати правильно проблему, аналізувати та висловлювати свої думки; отримали навички толерантного відношення до оточуючих.

Для учнів 5-Б класу провели квест "Шлях до гармонії". Учні отримали навички усвідомлення фактів насильства щодо себе та інших, небайдужого ставлення до проблем жорстокості та насильства в учнівському колективі.