Школа
I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва
Навігація

Прозорість та відкритість

Адміністрація

Статут школи

Кошторис

Мережа класів

Кадровий склад

Ліцензії

Територія обслуговування

Перелік платних освітніх послуг

ІНФОРМАЦІЯ про наявність вільних місць

Навчальний план

Освітні програми

Мова освітнього процесу

Освітня карта Києва

Умови доступності закладу для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Розфарбуймо світ в помаранчевий колір...

2 грудня 2019 року в рамках міської цільової програми "Діти. Сім'я. Столиця на 2019-2021 роки" та в межах Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" для учнів школи за участю Служби у справах дітей та сім'ї спільно з Центром у справах сім'ї та жінок "Родинний дім" пройшли тренінгові заняття.


Як відомо, Міжнародна кампанія "16 днів проти насильства" стартувала 25 листопада 2019 року (триватиме до 10 грудня 2019 року) в Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок. Цьогоріч девіз кампанії: "Розфарбуймо світ в помаранчевий колір: Покоління рівності виступає проти зГвалтувань! Головною метою є привернення уваги до чутливої теми гендерного насильства, а також об'єднання суспільства у боротьбі з ним.

Основним завданням Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" є дві актуальних проблеми: запобігання протидії домашнього насильства та торгівлі людьми.

З метою ознайомлення учнів з протиправними явищами торгівлі людьми у сучасному суспільстві як соціальним явищем, його історичними витоками і сучасними проявами волонтерами проведено тренінг в 10 класі на тему "Протидія торгівлі людьми".

У 8-Б класі пройшов тренінг "Протидія насильству", під час якого діти поглибили свої знання про насильство: його прояви, види та способи можливого уникнення;вчилися формулювати правильно проблему, аналізувати та висловлювати свої думки; отримали навички толерантного відношення до оточуючих.

Для учнів 5-Б класу провели квест "Шлях до гармонії". Учні отримали навички усвідомлення фактів насильства щодо себе та інших, небайдужого ставлення до проблем жорстокості та насильства в учнівському колективі.Назад (на головну сторінку)

Головна | Наша адреса | Розклад уроків | Електронний щоденник | Наші друзі | Анонс
© Школа I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва