Середня та старша школа

Соціальна робота

Музеї школи

Сторінка шкільного бібліотекаря

З 3 по 5 жовтня 2017 року в Києві за ініціативи Українського молодіжного аерокосмічного об'єднання "Сузір'я" проходив Міжнародний молодіжний форум "Космос і майбутнє".

Школа - це друзі, радість, галасливі перерви, цікаві уроки. Сьогодні в шкільну родину влилися 69 прекрасних, кмітливих, розумних, веселих першокласників, яких до Країни знань запросили їх наставники - перші вчителі- Баклай Катерина Миколаївна та перший раз із першим своїм класом в перший клас Панченко Юлія Валентинівна у супроводі учнів 9-А та 11-А класів.

Другий день роботи Форуму відбувався в стінах Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського", під час якого заступник директора з виховної роботи Агєєва О.Б. презентувала роботу школи за темою" Аерокосмічна освіта в контексті реалізації ідей Нової української школи", практичний психолог Литвиненко О.О. взяла участь у роботі тематичної панелі "Майбутнє людства", вихованці школи разом з учителем історії та права Жилкіною О.В. працювали разом із молодими вченими у проектних командах (центр"'Sikorsky Chalange").

Учні 7-А класу разом із своїм наставником - класним керівником Мошенець В.А. стали учасниками круглого столу "Початок космічної ери" в Залі Вченої Ради НТУУ "КПІ", присвяченого 60-річчю запуску першого супутника Землі.
Третій день Форуму виявився теж цікавим та насиченим, що проходив в оновленому Планетарії: шкільний бібліотекар Порхун Т.К. була учасницею зустрічі та презентації книги Першого космонавта України, Героя України Леоніда Костянтиновича Каденюка "Місія - космос"; вихованці двох творчих гуртків - авіамодельного (кер. Яківець О.С.) та декоративно-ужиткового "Чарівник"( кер.Остапенко В.Л.) провели майстер-класи та презентували свої роботи.