Школа
I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва
Навігація

Прозорість та відкритість

Адміністрація

Статут школи

Ліцензії

Мережа класів

Кадровий склад

Ліцензії

Територія обслуговування

Перелік платних освітніх послуг

Наявність вільних місць

Навчальний план

Освітні програми

Мова освітнього процесу

Освітня карта Києва

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Калейдоскоп шкільних подій

З 3 по 5 жовтня 2017 року в Києві за ініціативи Українського молодіжного аерокосмічного об'єднання "Сузір'я" проходив Міжнародний молодіжний форум "Космос і майбутнє".

Школа - це друзі, радість, галасливі перерви, цікаві уроки. Сьогодні в шкільну родину влилися 69 прекрасних, кмітливих, розумних, веселих першокласників, яких до Країни знань запросили їх наставники - перші вчителі- Баклай Катерина Миколаївна та перший раз із першим своїм класом в перший клас Панченко Юлія Валентинівна у супроводі учнів 9-А та 11-А класів.


Другий день роботи Форуму відбувався в стінах Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського", під час якого заступник директора з виховної роботи Агєєва О.Б. презентувала роботу школи за темою" Аерокосмічна освіта в контексті реалізації ідей Нової української школи", практичний психолог Литвиненко О.О. взяла участь у роботі тематичної панелі "Майбутнє людства", вихованці школи разом з учителем історії та права Жилкіною О.В. працювали разом із молодими вченими у проектних командах (центр"'Sikorsky Chalange").


Учні 7-А класу разом із своїм наставником - класним керівником Мошенець В.А. стали учасниками круглого столу "Початок космічної ери" в Залі Вченої Ради НТУУ "КПІ", присвяченого 60-річчю запуску першого супутника Землі.
Третій день Форуму виявився теж цікавим та насиченим, що проходив в оновленому Планетарії: шкільний бібліотекар Порхун Т.К. була учасницею зустрічі та презентації книги Першого космонавта України, Героя України Леоніда Костянтиновича Каденюка "Місія - космос"; вихованці двох творчих гуртків - авіамодельного (кер. Яківець О.С.) та декоративно-ужиткового "Чарівник"( кер.Остапенко В.Л.) провели майстер-класи та презентували свої роботи.

Назад (на головну сторінку)
Головна | Наша адреса | Розклад уроків | Електронний щоденник | Наші друзі | Анонс
© Школа I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва