Гордістю будь-якої школи завжди були і будуть розумні, ерудовані діти! А тому сьогоднішнє свято присвячене тим, хто показав себе наполегливим, талановитим, старанним, розумним. І день сьогодні особливий, бо 14 грудня - День Наума покровителя розуму, знань, доброчинства!

Перші кроки до вершин науки учні роблять ще в початковій школі. Починаючи з 2 класу вони беруть участь у різноманітних Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах. І сьогодні вручили їм заслужені нагороди. Сертифікати переможців у Міжнародному конкурсі «Кенгуру-2016» ІІ рівня.

Учнів 5-11 класів, перможців шкільного наукового товариства "Сиріус", директор школи С. М. Фещенко та заступник директоа з навчально-виховної роботи Удовенко О. М. привітали з перемогою.