Всеукраїнський урок доброти!

5-6 жовтня 2020 року в школі відбулися уроки доброти про гуманне ставлення до тварин, присвячені Всесвітньому захисту тварин.

"Усе починається з парти шкільної – перші враження від пізнання такого цікавого й непростого світу, перші захоплення й розчарування, успіхи й невдачі, усвідомлення себе як особистості і, звісно, перші кроки у дорослий незвіданий світ. Усі ми родом з дитинства і подумки повертаємося туди, де було нам так затишно й тепло, де про нас турбувалися і батьки, і вчителі...”, - так сьогодні шепотіли на шкільному подвір’ї одинадцятикласники.

В початкових класах організовані виставки дитячого малюнку "Мій улюбленець", учні 7-Б класу спільно із волонтерами БФ "Щаслива лапа" виступили ініціаторами та організаторами загальношкільної акції "Допоможи безпритульним тваринам".