Школа працює над створенням комфортних і зручних робочих місць для першокласників!

До школи надійшло дидактичне приладдя для організації освітнього процесу в 1-х класах за новим Державним стандартом освіти. До нового навчального року держава підготувала першокласникам нові сучасні одномісні парти, набори LEGO “6 цеглинок”, екрани і фліпчарти, ноутбуки з акустичною системою.

Оскільки крім нової методики викладання НУШ передбачає широке використання технологій і мультимедійних засобів, школа отримала проектори, багатофункціональні пристрої.

Вчителями предметниками відповідно до вимог Нової української школи оформлені кабінети англійської мови.

Школа продовжує працювати над створенням нового освітнього простору.