Школа
I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва
Навігація

Прозорість та відкритість

Адміністрація

Статут школи

Ліцензії

Мережа класів

Кадровий склад

Ліцензії

Територія обслуговування

Перелік платних освітніх послуг

Гуртки

Наявність вільних місць

Навчальний план

Освітні програми

Мова освітнього процесу

Освітня карта Києва

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Дні, сповнені незабутніх вражень

Ось і залишилися позаду перші канікули в цьому навчальному році. І були вони цікавими та сповнені незабутніх вражень.


Впродовж жовтня в рамках шкільної акції «Милосердя і доброта - людства два крила» учні школи зібрали бібліотеку близько 100 дитячих книг, яку на канікулах представники учнівського самоврядування передали до лікарні «Охмадит» у відділення психореабілітації; книги разом із матеріалами для творчості були розподілені між усіма відділеннями лікарні .
Дев’ятикласниця Духно Уляна та восьмикласник Кравчук Максим взяли участь у Національному відборі Міжнародних Британських дебатів.
Учень 10-А класу Корчмений Роман у складі збірної України з тхеквон-до відправився на чемпіонат світу до Грузії. Вихованці декоративно—ужиткового гуртка «Чарівник»( керівник Остапенко Вікторія Леонідівна) презентували свої роботи – м’яку іграшку.
3-4 листопада дев’ятикласники Єжель Владислав і Красовський Денис та їх наставники – вчителі Мошенець Вікторія Анатоліївна та Колосова Анастасія Олександрівна стали учасниками перших Освітньо - наукових читань «Космічна Україна – країна майбутнього», в рамках комплексно-тематичного проєкту «Космічне братство» Національного Центру аерокосмічної освіти молоді України імені О.Макарова (м.Дніпро). Учні презентували свої науково-дослідні роботи за напрямком «Глобальні проблеми й Україна майбутнього».
Акордом осінніх канікул стала 6 листопада краєзнавча експедиція «Шляхами мужності і слави», присвячена 79 річниці визволення Києва від нацистських окупантів. Учні 6-11 класів пройшли південною частиною частково ІІ та І лінії оборони з відвіданням меморіалу загиблим студентам та викладачам НУБІБ, схилили голови на солдатській могилі в Голосіївському лісі ( ймовірно тут покояться останки бійців дівочої зенітної батареї, які обороняли Київ в серпні-вересні 1941 року) . Завершили свій похід біля ДОТу 179, що стоїть на древньому стародавньому укріпленні Київської Русі городища Звенигород.
Так швидко промайнув час, і ми знову, у колі друзів, приступили до навчання!
Назад (на головну сторінку)

Головна | Наша адреса | Розклад уроків | Електронний щоденник | Наші друзі | Анонс
© Школа I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва