08.05.2023 Пам'ять - це МИ!

Ви думаєте, мертвії мовчать?
Звичайно, так, - ви скажете.
Невірно! Вони кричать, допоки б’ються в нас
Серця живих і нам тривожать нерви!
Вони кричать не де-небудь, а в нас,
За нас кричать, тужливо так, ночами!
Поки стоїть безсоння на чатах,
Й минуле, мов примара за плечами!

Війна прокотилася грізними колесами по долях, тілах і душах мільйонів людей в усіх куточках світу. Але найбільшу навалу прийняли народи Східної Європи. В Україні немає жодної родини, яку б не обпалила своїм крилом війна.

Сьогодні учні та педагоги відзначили День пам'яті та День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В початковій школі проведені бесіди, майстер-класи по виготовленню квітки-символу-маку, години спілкування « Пам’ятаємо-Перемагаємо», учні 5-Б класу виготовили вітальні листівки. Навчальний день для учнів 6-10 класів розпочався єдиним уроком-реквіємом "Пам'ять - це МИ!». Нам не завадила навіть тривога пам'ятати цей день: урок, що обірвала тривога, продовжився після неї. А на завершення , делегація учнів направилась на покладання квітів до стели - обеліску в Голосіївському парку.