Пам'ять вічно жива!

В школі І-ІІІ ступенів №36 імені С.П.Корольова міста Києва відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, вшанування подвигу звитяжців старшого покоління, увічнення пам’яті жертв війни розпочалось загальношкільною лінійкою пам’ яті – спецвипуском шкільного радіо «Меридіан» - "Пам'ять вічно жива". Відбувся конкурс дитячого малюнку «Діти проти війни» серед учнів 5-7 класів. Урочистою ходою із квітами учні 3-7-х класів вшанували пам'ять загиблих захисників нашого рідного міста у 1941 році біля стели у Голосіївському парку. Учнівське самоврядування провело акцію у мікрорайоні школи «Герої живуть поруч» з привітання ветеранів та учасників бойових дій .