День Пам'яті та Примирення і Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Хай буде мир, хай більше не горить

У пеклі війн твоє життя, людино!

Як тільки вберуться у чарівні білі квіти сади навесні, засвітять дивовижні свічки каштани, а в повітрі розіллється тонкий і ніжний аромат, у бузкових кущах заллються піснями невсипущі солов'ї, і вся земля випромінює радість та щастя, ми відзначаємо дні Пам'яті та Примирення і Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Пам'ять… Вона нетлінна і вічна. Щороку 8 травня у школі проходять заходи, що повертають нас у ті далекі часи. Сьогоднішні старшокласники відтворили на сцені червневі події сорок першого: випускний, оголошення про початок війни, черги біля військоматів, сцени прощання, сльози матерів і коханих… Глядачі – учні та вчителі стали – «співучасниками» тих трагічних подій, всенародного героїзму і немеркнучого подвигу рідного народу.

Зі сльозами на очах присутні сприйняли відтворення подій, що відбуваються сьогодні на Сході нашої держави, де вирішується доля і майбутнє України.