Згідно з наказом управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації від 17.07.2018 № 210 "Про підготовку закладів освіти району до 2018-2019 навчального року" 06.08.2018 року районна комісія на чолі з начальником управління освіти Полторак Г.М. розпочала огляд та моніторинг готовності закладів освіти Голосіївського району до початку нового навчального року.

8 серпня районна комісія з моніторингу готовності закладів освіти до нового навчального року відвідала нашу школу. Надаємо фотозвіт про сьогоднішній день роботи комісії.

Адміністрація школи висловлює щиру подяку батькам, всім працівникам навчального закладу, які долучилися до проведення робіт у підготовці до нового навчального року!

Бажаємо добра, оптимізму та віри у власні сили!