9 - 18 березня 2017

Все йде, все минає.., але вічним є Шевченко з його невмирущим словом, у якому клекоче поклик до волі, порив до свободи, не згасає мудрий розум гуманіста і ніжна чарівна краса української душі.
З 9 по 18 березня 2017 року в школі пройшла декада, присвячена 203 річниці з дня народження Великого Кобзаря - Тараса Шевченка.

«Доля. Муза. Слава» - таку тематику мала екскурсія учнів 9-х класів до музею Т.Г.Шевченка, якою розпочалася декада, присвячена життєвому та творчому шляху Кобзаря.
«Ну що б, здавалося слова» - під цим гаслом пройшов у школі конкурс юних читців поезії Шевченка, у фіналі якого взяло участь 19 найкращих учнів-читців поезії.
Упродовж декади кожного ранку перед початком уроків по шкільному радіо звучала «Поетична п’ятихвилинка »- поезія Т.Г.Шевченка у виконанні вчителів школи.
Одним із цікавих видів роботи протягом декади була ілюстрація учнями поетичних творів Кобзаря.
Проведено у бібліотеці урок для учнів 2-В класу «Нове життя будуємо, голос Кобзаря чуємо» (Шевченко-дітям).
Закінчилася декада днем театрального мистецтва «Шевченко- натхненник і зразок для письменників-класиків України ХІХ-ХХІ століття», під час якого учнями 8,10 класів були представлені інсценізація п’єс «Сто тисяч» І.Карпенка-Карого та «За двома зайцями» М.Старицького.