День народження Кобзаря

9 березня в Україні відзначають 206 річницю з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Майбутній видатний письменник народився в селі Моринці Черкаської області у 1814 році. Цьогоріч в Україні святкують 206 річницю від дня народження Кобзаря, який став символом боротьби за українську державність.

Традиційно у березні в школі проводиться літературний тиждень. Не став винятком і рік нинішній,тому 10 березня 2020 року було відкрито панораму, присвячену життю і творчості Великого Кобзаря. Тематичний випуск шкільного радіо: радіогазета « Шевченко і сучасність» розкрила нові грані сприйняття постаті поета в сучасному світі.