Сьогодні, напередодні Великого свята - Дня пам’яті та примирення, дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в школі пройшли «Уроки звитяги», на яких учні згадували про грізні роки війни, про тих, хто наближав і здобув перемогу. У початковій школі пройшов конкурс дитячого малюнку «Нам потрібен Мир».
Учні 5-6 класів виготовляли вітальні листівочки. Юні журналісти провели спецвипуск шкільного радіожурналу «Меридіан». Пройшла шкільна лінійка пам’яті, на якій, затамувавши подих у хвилині мовчання, учні школи вклонились перед світлою пам’яттю тих, хто не дожив до Перемоги, хто відійшов у журавлиному ключі у вічність, з якої нема вороття, але пам'ять про яку – наш обов’язок на всі часи.