Середня та старша школа

Соціальна робота

Музеї школи

Сторінка шкільного бібліотекаря

З 10 по 13 жовтня 2016 року в школі пройшов Тиждень патріота, в рамках якого проведено конкурс дитячого малюнку «Моя Батьківщина-моя Україна», відкрите заняття стрілкового гуртка, конкурс літературно-музичних композицій, зустрічі з воїнами АТО, радіолінійка «Нащадки славних козаків». Саме сьогодні в школі стартував новий шкільний проект « Герої живуть поруч» по створенню нової експозиції музею про батьків – учасників АТО. Волонтери передали голові музею учениці 10-А класу Діденко Дарі’ї прапор від 34 бригади. В свою чергу, делегація учнів початкової школи передала для наших захисників найкращі малюнки.

13 жовтня 2016 року в школі відбулося родинне свято - вшанування батьків-героїв - учасників АТО « Вклонімося доземно захиснику Вітчизни ». На святі були присутні батьки учнів Макогон Максим Валентинович, Чайківський Ігор Олегович, Діденко Олексій Олегович, мати загиблого героя Голосієва Кобченка Олега співробітниці школи Надії Василівни Кобченко, волонтери Владислав та Олена Видоборець.

В завершенні свята виступив 8-А клас із літературно-музичною композицією «Повертайся живим!»