Кошторис

Олімпійський тиждень!

Щоб навчити цінувати власне здоров’я, виховувати в школярів потребу в постійній руховій активності, зміцненні здоров’я, залучати до активних занять фізичною культурою та спортом в школі щороку традиційно проводиться Олімпійський тиждень. Не виключенням став і цей рік.

В школі І-ІІІ ступенів №36 імені С.П.Корольова з 3 по 10 вересня 2019 року пройшов Олімпійський тиждень.

Олімпійський тиждень розпочався Олімпійським уроком, на якому учні дізналися цікаві факти про виникнення Олімпійських ігор, досягнення та рекорди видатних спортсменів світу, переглянули документальні стрічки з історії Олімпійського руху.

На завершення Олімпійського тижня в нашій школі стало традиційне спортивно-видовищне свято, яке відбулося 10 вересня 2019 року. Учні початкової школи показали веселу розминку.

Спортивні ерудити - учні 10-11 класів - відповідали на бліц-запитання з історії Олімпійського руху.

Восьмикласники та дев'ятикласники змагалися у спортбатлі.

Учні 5-7их класів із задоволенням взяли участь у спортивних змаганнях «Старти надій». До складу команд увійшли класні керівники та батьки учнів. Змагалися команди на швидкість, спритність, кмітливість та винахідливість.Своє мистецтво із спортивного рокен-ролу на святі продемонструвала учениця 4-А класу Норенко Дар'я.

Завершилося свято спортивно-музичною композицією учнів 7-Б класу "Круче всіх".

Варто наголосити, що олімпійський рух поширює у світі ідеї здорового способу життя, розвитку фізичної культури та спорту, сприяє налагодженню дружніх стосунків між народами, континентами. Олімпійський вогонь подорожує планетою і запалює в серцях усіх людей світу дух свободи, миру, єдності, дружби та спорту. Бажаємо, щоб у ваших душах та серцях оселилися такі самі щирі почуття.