Школа
I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва
Навігація

Прозорість та відкритість

Адміністрація

Статут школи

Ліцензії

Мережа класів

Кадровий склад

Ліцензії

Територія обслуговування

Перелік платних освітніх послуг

Гуртки

Наявність вільних місць

Навчальний план

Освітні програми

Мова освітнього процесу

Освітня карта Києва

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Закінчується у школі Тиждень фізкультури і спорту.
Впродовж тижня були проведені: для першокласників – веселі фізкультрозминки, естафети для учнів 2-4-х класів, тематичні олімпійські уроки в 5 - 7-х класах за локаціями (футбол, бадмінтон, легка атлетика, фрізбі), випуск колективного дайджесту «Досягнення українських спортсменів на олімпіаді 2020 в Токіо» та « Гордість українського спорту» - про досягнення наших паралімпійців.
Завершальним акордом тижня став Олімпійський урок для учнів 8-9 класів за участю спортсменки Анни Музики- Майстра спорту України з ковзанярського спорту та Майстра спорту міжнародного класу України з роликового спорту, переможниці та призерки багатьох національних та Міжнародних змагань, призерки етапів Кубку Світу, учасниці Всесвітньої зимової Універсіади, професійного дитячого тренера.
На святі з показовими виступами виступили юні спортсмени школи. Дякуємо за підготовку та організацію спортивного тижня вчителям фізкультури Швед Ірині Вікторівні та Чернецькому Олександру Андрійовичу, директору фізкультурно-оздоровчого центру «Голосієво» Олександру Музиці за сприяння в проведенні спортивного свята .Назад (на головну сторінку)

Головна | Наша адреса | Розклад уроків | Електронний щоденник | Наші друзі | Анонс
© Школа I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва