Закінчується у школі Тиждень фізкультури і спорту.
Впродовж тижня були проведені: для першокласників – веселі фізкультрозминки, естафети для учнів 2-4-х класів, тематичні олімпійські уроки в 5 - 7-х класах за локаціями (футбол, бадмінтон, легка атлетика, фрізбі), випуск колективного дайджесту «Досягнення українських спортсменів на олімпіаді 2020 в Токіо» та « Гордість українського спорту» - про досягнення наших паралімпійців.
Завершальним акордом тижня став Олімпійський урок для учнів 8-9 класів за участю спортсменки Анни Музики- Майстра спорту України з ковзанярського спорту та Майстра спорту міжнародного класу України з роликового спорту, переможниці та призерки багатьох національних та Міжнародних змагань, призерки етапів Кубку Світу, учасниці Всесвітньої зимової Універсіади, професійного дитячого тренера.
На святі з показовими виступами виступили юні спортсмени школи. Дякуємо за підготовку та організацію спортивного тижня вчителям фізкультури Швед Ірині Вікторівні та Чернецькому Олександру Андрійовичу, директору фізкультурно-оздоровчого центру «Голосієво» Олександру Музиці за сприяння в проведенні спортивного свята .