Кошторис

Всеукраїнський урок права

Сьогодні 10 грудня - Міжнародний день прав людини. В школі пройшов єдиний урок права.

В 10-11 класах на уроці - вікторині «Право знати право» розглядалась загальна декларація прав людини, яка є видатним документом в історії людства. Йшлося про права людини – невід’ємного елементу людської особистості та людського буття. Адже сьогодні це так важливо.

Україна, як і весь світ, стикнулася із особливою жорстокістю та неповагою до прав людини з військовими діями на сході України, численні військові конфлікти, терористичні акти по всьому світові. Учні 9-х класів висловлювали свою позицію та моделювали проекти рішення даних питань щодо створення сприятливих та безпечних умов життя в усьому світі на уроці права «Захист прав людини і свобод».

В початковій та середній школі учні 10 класу провели правовий дайджест в рамках програми «Рівний-рівному», де були висвітлені питання Конвенції ООН «Про права дитини» та статутні положення про права та обов’язки учнів школи.