Школа
I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва
Навігація

Прозорість та відкритість

Адміністрація

Статут школи

Кошторис на 2018 рік

Мережа класів

Кадровий склад

Річний звіт про роботу

Територія обслуговування

Перелік платних освітніх послуг

ІНФОРМАЦІЯ про наявність вільних місць

Освітні програми

Освітні програми_Додатки

Мова освітнього процесу

РЕЗУЛЬТАТИ ЗНО

Освітня карта Києва

Умови доступності закладу для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Калейдоскоп шкільних подій

11 травня в школі відбулося урочисте відкриття Тижня науки – 2017.

"Всесвіт- невичерпне джерело знань так необхідних для збереження та прогресу земної цивілізації", - стверджує Леонід Каденюк. Прагнення до знань – одна з основних рис людини.
Щороку, в травні, у школі традиційно проходить Тиждень науки під девізом «Досліджуй, пізнавай, твори!». Заходи, які проводяться в рамках Тижня, дають можливість учням школи зануритися в світ відкриттів, стати дослідниками, дізнатися багато цікавого, перевірити власні знання. 11 травня в школі відбулося урочисте відкриття Тижня науки – 2017 загальношкільною конференцією, яка пройшла за участю Героя України, Першого космонавта України, головного консультанта науково-дослідної роботи в школі, кандидата технічних наук Леоніда Костянтиновича Каденюка та Голови Правління Українського молодіжного аерокосмічного об’єднання «Сузір’я», депутата Верховної Ради України двох скликань, Заслуженого працівника ракетокосмічної галузі Петрова Олега Володимировича, які постійно підтримують ініціативи обдарованої молоді школи, спрямовані на розвиток творчого потенціалу.
Леонід Костянтинович привітав та вручив нагороди вчителю фізики та астрпономії, керівнику шкільного осередку МАН "Сиріус" Романовському Сергію Володимировичу та призеру ІІІ (міського) етапу учнівських олімпіад з інформатики та інформаційних технологій у 2016/2017 навчальному році Гетуну Андрію, учню 11 - А класу. Роботу тижня продовжать засідання предметних секцій товариства "Сиріус", на яких будуть представлені до захисту 27 робіт

>

Назад (на головну сторінку)
Головна | Наша адреса | Розклад уроків | Електронний щоденник | Наші друзі | Анонс
© Школа I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва