11 травня в школі відбулося урочисте відкриття Тижня науки – 2017.

"Всесвіт- невичерпне джерело знань так необхідних для збереження та прогресу земної цивілізації", - стверджує Леонід Каденюк. Прагнення до знань – одна з основних рис людини.
Щороку, в травні, у школі традиційно проходить Тиждень науки під девізом «Досліджуй, пізнавай, твори!». Заходи, які проводяться в рамках Тижня, дають можливість учням школи зануритися в світ відкриттів, стати дослідниками, дізнатися багато цікавого, перевірити власні знання. 11 травня в школі відбулося урочисте відкриття Тижня науки – 2017 загальношкільною конференцією, яка пройшла за участю Героя України, Першого космонавта України, головного консультанта науково-дослідної роботи в школі, кандидата технічних наук Леоніда Костянтиновича Каденюка та Голови Правління Українського молодіжного аерокосмічного об’єднання «Сузір’я», депутата Верховної Ради України двох скликань, Заслуженого працівника ракетокосмічної галузі Петрова Олега Володимировича, які постійно підтримують ініціативи обдарованої молоді школи, спрямовані на розвиток творчого потенціалу.
Леонід Костянтинович привітав та вручив нагороди вчителю фізики та астрпономії, керівнику шкільного осередку МАН "Сиріус" Романовському Сергію Володимировичу та призеру ІІІ (міського) етапу учнівських олімпіад з інформатики та інформаційних технологій у 2016/2017 навчальному році Гетуну Андрію, учню 11 - А класу. Роботу тижня продовжать засідання предметних секцій товариства "Сиріус", на яких будуть представлені до захисту 27 робіт