Школа
I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва
Навігація

Прозорість та відкритість

Адміністрація

Статут школи

Ліцензії

Мережа класів

Кадровий склад

Ліцензії

Територія обслуговування

Перелік платних освітніх послуг

Наявність вільних місць

Навчальний план

Освітні програми

Мова освітнього процесу

Освітня карта Києва

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Калейдоскоп шкільних подій

В школі І-ІІІ ступенів №36 імені С. П. Корольова міста Києва з 07 по 11 травня був проведений щорічний тиждень іноземних мов.

Іноземна мова – це не просто навчальний предмет, це – скарбниця іншомовної культури. Процес навчання іноземної мови націлений на досягнення практичної мети - формування вмінь та навичок іншомовного спілкування, що означає засвоєння мовного матеріалу. Наші вчителі іноземної мови прагнуть до того, щоб учні використовували свої знання в спілкуванні, під час листування та читання літератури. Зберегти й розвивати інтерес до вивчення іноземної мови – це мета кожного вчителя.


Кожна добре освічена людина в світі говорить англійською, бо це – мова спілкування, бізнесу, науки й культури. Англійською мовою розмовляють практично у всьому світі, кожні сім чоловік з десяти, а в нашій школі десять із десяти! 07 травня відбулось урочисте відкриття тижня іноземних мов «We love English and Deutsch», учні вітали один одного англійською та німецькою мовами, а також у школі провели конкурс стінгазет серед 5-10 класів. Діти залюбки ділилися своїми знаннями під час вікторини у третіх класах разом з Нестеренко Анною Степанівною, а учні 4А класу разом із своїм вчителем Щепаковою Ксенією Сергіївною відправилися у віртуальну подорож до Великобританії.

Позакласна робота сприяє підвищенню інтересу до вивчення англійської мови, про це знають учні 10-А класу, які разом з вчителем Бірюковою Інною Олександрівною провели вечір в «English cafe». 08 травня учні 5А і 5Б класів змагалися в інтелект шоу «Цікава англійська», грали в «Бінго» та «Вгадай мелодію», в середній школі пройшов конкурс віршів англійською та німецькою мовами.

«Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина». Наші діти залюбки вивчають ще й німецьку мову! Свої знання учні 5-7 класів демонстрували під час конкурсу «Що ти знаєш про Німеччину?», влаштованим Баранівською Софією Анатоліївною, та створювали «Портрет Німеччини» на уроці-вікторині.

10 травня в школі відбулось Свято німецької мови, учні 7-А класу приймали участь у Брейн-ринзі «Хто знає англійську краще?», а 5-ті класи разом з Масловою Оленою Миколаївною розгадували цікаві ребуси.

На відкритому уроці Кондратюк Аліни Русланівни учні 4-Б класу навчилися говорити про свої улюблені страви, тепер вони сміливо можуть вирушати до будь-якої країни і голодними точно вони не залишаться, адже їх тепер зрозуміють всюди!

Англійська – мова міжнародного спілкування, тому дуже важливо вивчати її, про це відомо навіть нашим наймолодшим учням, наприклад учні 1-Б класу вже можуть похизуватися знаннями назв тварин англійською мовою, а у 2-Б із задоволенням не просто грають, а ще й малюють та називають англійські літери.

11 травня учні 8-Б відправилися до невідомої південної землі – Австралії, і поділилися своїми знаннями про цю загадкову країну, єдину державу, яка займає цілий континент!

В останній день тижня були нагородженні всі переможці конкурсів та вікторин!

Тиждень іноземної мови, посприяв формуванню пізнавальних інтересів, підвищенню рівня володіння іноземною мовою, розвитку творчості учнів. У процесі спілкування учні школи отримали додаткову інформацію про сфери застосування іноземної мови та з користю провели свій вільний час. Вчителі іноземної мови надали можливість учням школи проявити себе у масових заходах, спробувати себе у ролі ведучих позакласних заходів та виконавців різних доручень. Тематика позакласних заходів виходила за межі шкільної програми, що дозволило використати нові технології , які сприяли розвитку лінгвістичної та соціокультурної компетенції учнів.
Назад (на головну сторінку)

Головна | Наша адреса | Розклад уроків | Електронний щоденник | Наші друзі | Анонс
© Школа I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва