В школі І-ІІІ ступенів №36 імені С. П. Корольова міста Києва з 07 по 11 травня був проведений щорічний тиждень іноземних мов.

Іноземна мова – це не просто навчальний предмет, це – скарбниця іншомовної культури. Процес навчання іноземної мови націлений на досягнення практичної мети - формування вмінь та навичок іншомовного спілкування, що означає засвоєння мовного матеріалу. Наші вчителі іноземної мови прагнуть до того, щоб учні використовували свої знання в спілкуванні, під час листування та читання літератури. Зберегти й розвивати інтерес до вивчення іноземної мови – це мета кожного вчителя.

Кожна добре освічена людина в світі говорить англійською, бо це – мова спілкування, бізнесу, науки й культури. Англійською мовою розмовляють практично у всьому світі, кожні сім чоловік з десяти, а в нашій школі десять із десяти! 07 травня відбулось урочисте відкриття тижня іноземних мов «We love English and Deutsch», учні вітали один одного англійською та німецькою мовами, а також у школі провели конкурс стінгазет серед 5-10 класів. Діти залюбки ділилися своїми знаннями під час вікторини у третіх класах разом з Нестеренко Анною Степанівною, а учні 4А класу разом із своїм вчителем Щепаковою Ксенією Сергіївною відправилися у віртуальну подорож до Великобританії.

Позакласна робота сприяє підвищенню інтересу до вивчення англійської мови, про це знають учні 10-А класу, які разом з вчителем Бірюковою Інною Олександрівною провели вечір в «English cafe». 08 травня учні 5А і 5Б класів змагалися в інтелект шоу «Цікава англійська», грали в «Бінго» та «Вгадай мелодію», в середній школі пройшов конкурс віршів англійською та німецькою мовами.

«Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина». Наші діти залюбки вивчають ще й німецьку мову! Свої знання учні 5-7 класів демонстрували під час конкурсу «Що ти знаєш про Німеччину?», влаштованим Баранівською Софією Анатоліївною, та створювали «Портрет Німеччини» на уроці-вікторині.

10 травня в школі відбулось Свято німецької мови, учні 7-А класу приймали участь у Брейн-ринзі «Хто знає англійську краще?», а 5-ті класи разом з Масловою Оленою Миколаївною розгадували цікаві ребуси.

На відкритому уроці Кондратюк Аліни Русланівни учні 4-Б класу навчилися говорити про свої улюблені страви, тепер вони сміливо можуть вирушати до будь-якої країни і голодними точно вони не залишаться, адже їх тепер зрозуміють всюди!

Англійська – мова міжнародного спілкування, тому дуже важливо вивчати її, про це відомо навіть нашим наймолодшим учням, наприклад учні 1-Б класу вже можуть похизуватися знаннями назв тварин англійською мовою, а у 2-Б із задоволенням не просто грають, а ще й малюють та називають англійські літери.

11 травня учні 8-Б відправилися до невідомої південної землі – Австралії, і поділилися своїми знаннями про цю загадкову країну, єдину державу, яка займає цілий континент!

В останній день тижня були нагородженні всі переможці конкурсів та вікторин!

Тиждень іноземної мови, посприяв формуванню пізнавальних інтересів, підвищенню рівня володіння іноземною мовою, розвитку творчості учнів. У процесі спілкування учні школи отримали додаткову інформацію про сфери застосування іноземної мови та з користю провели свій вільний час. Вчителі іноземної мови надали можливість учням школи проявити себе у масових заходах, спробувати себе у ролі ведучих позакласних заходів та виконавців різних доручень. Тематика позакласних заходів виходила за межі шкільної програми, що дозволило використати нові технології , які сприяли розвитку лінгвістичної та соціокультурної компетенції учнів.