12 січня 2017 року невелика делегація школи стали учасниками урочистостей з нагоди 110-ої річниці від дня народження С. П. Корольова, вшануванню його пам’яті в місті Житомирі в Музеї Космонавтики імені С. П. Корольова.

Світова наукова громадськість та космічне співтовариство відзначає знаменну дату – 110 річницю з Дня народження академіка С.П. Корольова – основоположника практичної космонавтики, нашого славетного співвітчизника! Головний конструктор мав нелегку долю. Він знав злети та падіння, пройшов тяжкі випробування і не раз відчував радість перемоги, але завжди залишався вірним своїм творчим задумам і завдяки таланту та незвичайній силі особистості втілив одвічну мрію людства про вихід у космічний простір. Блискучі організаторські здібності та вміння брати відповідальність на себе дозволили Корольову керувати всіма напрямами найскладнішої галузі, яка тоді щойно почала формуватися. Зокрема, він очолював унікальний орган управління – Раду Головних Конструкторів, створену 1947 року. Сьогодні, при Верховній раді України створено між фракційне об’єднання, яке вивчає проблеми та перспективи розвитку космічної діяльності України. Сьогодні, космічну діяльність в Україні координує Державне космічне агентство України, якому виповнилося вже 25 років.

У круглому столі брали участь Голова Житомирської обласної ради – Володимир Васильович Ширма, який активно підтримує міжнародні проекти музею, бере участь у їх реалізації та сприяє популяризації музею, Олег Васильович Соя – голова Корольовської районної ради м.Житомира, перший космонавт незалежної України, Герой України Леонід Каденюк, Народний депутат України Андрій Анатолійович Тетерук, делегація Державного космічного агентства України на чолі з в.о. голови Юрієм Миколайовичем Радченком, начальник Національного центру управлінні та випробування космічних засобів Володимир Ілліч Присяжний, начальник Житомирського військового інституту ім. С.П. Корольова генерал-майор Олександр Віталійович Левченко, директор Київського представництва ДКБ «Південне» Микола Олександрович Мітрахов та завідувач сектору міжнародної виставкової роботи Тетяна Петрівна Стрельцова, директор аерокосмічного інституту Національного авіаційного університету, засновник Державного музею авіації Валерій Миколайович Шмаров, віце-мер м. Молетай Миндаувгас, литовського міста де знаходиться унікальний Литовський етнокосмологічний музей, голова правління Асоціації музеїв космонавтики України Михайло Псюк.