В рамках Тижня космонавтики в школі відбулися заходи: урочиста радіолінійка «Ми – діти планети Земля»; науково-практична конференція для учнів 7-11 класів «Через терни до зірок!» за участю ветеранів космодрому «Байконур»;
брейн-ринг для учнів 3-4 класів «Космос поручз нами!»;

посвята першокласників у юні космонавти;

екскурсія для учнів 1- 2-х класів до шкільного музею історії розвитку космонавтики;
майстер-клас з робототехніки для учнів 3-4 класів за участю представників ТОВ «Вектор СОМ» та навчального центру робототехніки «Boteon»;

спортивні змагання серед учнів 5-6 класів «Космічні перегони».
Сьогодні в школу завітали поважні гості: ветерани космодрому Байконур – Анатолій Афанасьєв, заступник ради ветеранів космодромів Плесецьк, Капустін Яр, Байконур, заступник командира випробувальної частини ракетного озброєння по космосу; Леоніла Нєкрасова, розробник космічного комплексу «Енергія-Буран»; Леонід Павлов, викладач коледжу інноваційних технологій та землеупорядкування;, Віра Головащук, начальник методичного відділу Київської філії Національного центру аерокосмічної освіти молоді України імені О.Макарова; Сергій Яцков, виконавчий директор Українського молодіжного аерокосмічного об’єднання «Сузір’я» Яцков.

Сьогодні учні школи приймуть участь у Всеукраїнському круглому столі ради ветеранів – ракетників, присвяченому56-річниці польоту першої людини планети Земля Ю.О.Гагаріна, в Державному Політехнічному музеї Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені І.Сікорського».