12.04.2023 Космос-простір можливостей

Напередодні Дня космонавтики, 11 квітня 2023 року за запрошенням Навчально-наукового інституту аерокосмічних технологій КПІ ім.І.Сікорського за підтримки Міжнародного освітньо-наукового проєкту "EuroSpaceHub" учні школи стали учасниками онлайн зустрічі "Космос - простір можливостей" з космонавтами Ярославом Пустовим та Надією Адамчук-Чалою-учасниками польоту першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка (Канада).

Сьогодні, був насичений день, наповнений цікавими заходами. Адже відзначаємо Міжнародний день авіації і космонавтики та день працівників ракетно-космічної галузі в незвичайних умовах.

В школі відбувся ряд тематичних заходів: години спілкування та вікторини "Космічний калейдоскоп", спортивні змагання "Космічні перегони", переможцем яких стала команда учнів 5-Б класу, заняття декоративно-ужиткового гуртка, вихованці якого отримали І місце у Всеукраїнському конкурсі "Космічні фантазії". Учні 9-А класу Єжель Владислав та Ткаченко Іван провели екскурсії для учнів 5-8 класів у шкільного Музеї історії та розвитку космонавтики. Учні 10 класів мали нагоду зустрітися з незвичайною людиною - Лізуновим Георгієм В’ячеславовичем - завідувачем лабораторії супутникових досліджень ближнього космосу в Інституті космічних досліджень НАН України та ДКА України, кандидатом фізико-математичних наук, старшим науковий співробітником, лауреатом Державної премії України в галузі науки і техніки.Зустріч з вченим пройшла в дружній, невимушеній атмосфері. Відбулося нагородження учнів-переможців Всеукраїнських конкурсів та їх наставників-вчителів.

Школа I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва

© Школа № 36. Київ-040, вул.М.Стельмаха, 9, тел. (044)2577630, mail: sch36kyiv@ukr.net