12 січня 2018 року в школі І-ІІІ ступенів імені С.П.Корольова міста Києва пройшли заходи, писвячені 111-й річниці від дня народження академіка С.П.Корольова.

В початковій школі вихованці гуртка "Юний киянин"під керівництвом Федотової Т.Б. провели "Хвилинки історії" про перебування С.П.Корольова в м.Києві. Пройшли уроки-діалоги з ветеранами космодрому Байконур з учнями 5-6 класів.

Спільно з факультетом авіаційних та космічних систем НТУУ "Київський політехнічний інститут імені І.Сікорського", Українським молодіжним аерокосмічним об'єднанням "Сузір'я", Київською філією центру аерокосмічної освіти молоді України імені О.Макарова , за участю ветеранів космодрому Байконур по новому пройшли VІІІ шкільні Корольовські читання.
З вітальними промовами та про майбутнє пілотованоїї космонавтики розповіли ветерани комодрому Байконур Пономарьов Геннадій Петрович та Ковальов Анатолій Андрійович.

З науковими повідомленнями виступили учні 8-11 класів: "Вперед, на Марс!".Творчий шлях Фрідріха Артуровича Цандера( до 130-річчя від дня народження)- Огієнко Оксана-8-А

Науковий внесок перших штучних супутників Землі в пілотовану космонавтику- Герасимчук Віктор10-А

До 100-річчя Річарда Фейнмана: нанотехнології, наноматеріали, квантові комп’ютери та квантова стенографія для виробництва ракетно-космічної техніки.-Пересада Єлизавета, Полович Наталія 9-А; 20 років МКС.Підсумки та перспективи. Геков Костянтин, Галат Юлія 8-Б; Результати проектних розробок марсіанської експедиції під керівництвом С.П.Корольова Козак Софія, Коваленко Дар'я 11-А.

Цікавим виявився виступ Костянтина Предаченко, аспіранта кафедри приладів і систем управління літальними апаратами НТУУ "Київський політехнічний інститут ім.І.Сікорського" - "Гібридний повітряно- реактивний двигун з попереднім охолодженням потоку як основа багаторазової одноступінчатої космічної системи".
В обговоренні проблем сучасної космонавтики взяли участь директор Київської філії центру аерокосмічної молоді України ім.О.Макарова, виконавчий директор УМАКО "Сузір'я" Яцков Сергій Васильович, в своїй промові висловив тезу, що Космос і молодь-майбутнє людства. А продовжила дискусію доктор філософських наук, запрошений професор Стенфордського університету Світлана Хутка, розповіла про комерційність космосу, про сучасні професії в космічній галузі та місце української освіти на міжнародній арені.