Школа
I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва
Навігація

Прозорість та відкритість

Адміністрація

Статут школи

Ліцензії

Мережа класів

Кадровий склад

Ліцензії

Територія обслуговування

Перелік платних освітніх послуг

Наявність вільних місць

Навчальний план

Освітні програми

Мова освітнього процесу

Освітня карта Києва

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Калейдоскоп шкільних подій

12 січня 2018 року в школі І-ІІІ ступенів імені С.П.Корольова міста Києва пройшли заходи, писвячені 111-й річниці від дня народження академіка С.П.Корольова.

В початковій школі вихованці гуртка "Юний киянин"під керівництвом Федотової Т.Б. провели "Хвилинки історії" про перебування С.П.Корольова в м.Києві. Пройшли уроки-діалоги з ветеранами космодрому Байконур з учнями 5-6 класів.


Спільно з факультетом авіаційних та космічних систем НТУУ "Київський політехнічний інститут імені І.Сікорського", Українським молодіжним аерокосмічним об'єднанням "Сузір'я", Київською філією центру аерокосмічної освіти молоді України імені О.Макарова , за участю ветеранів космодрому Байконур по новому пройшли VІІІ шкільні Корольовські читання.
З вітальними промовами та про майбутнє пілотованоїї космонавтики розповіли ветерани комодрому Байконур Пономарьов Геннадій Петрович та Ковальов Анатолій Андрійович.


З науковими повідомленнями виступили учні 8-11 класів: "Вперед, на Марс!".Творчий шлях Фрідріха Артуровича Цандера( до 130-річчя від дня народження)- Огієнко Оксана-8-А

Науковий внесок перших штучних супутників Землі в пілотовану космонавтику- Герасимчук Віктор10-А

До 100-річчя Річарда Фейнмана: нанотехнології, наноматеріали, квантові комп’ютери та квантова стенографія для виробництва ракетно-космічної техніки.-Пересада Єлизавета, Полович Наталія 9-А; 20 років МКС.Підсумки та перспективи. Геков Костянтин, Галат Юлія 8-Б; Результати проектних розробок марсіанської експедиції під керівництвом С.П.Корольова Козак Софія, Коваленко Дар'я 11-А.

Цікавим виявився виступ Костянтина Предаченко, аспіранта кафедри приладів і систем управління літальними апаратами НТУУ "Київський політехнічний інститут ім.І.Сікорського" - "Гібридний повітряно- реактивний двигун з попереднім охолодженням потоку як основа багаторазової одноступінчатої космічної системи".
В обговоренні проблем сучасної космонавтики взяли участь директор Київської філії центру аерокосмічної молоді України ім.О.Макарова, виконавчий директор УМАКО "Сузір'я" Яцков Сергій Васильович, в своїй промові висловив тезу, що Космос і молодь-майбутнє людства. А продовжила дискусію доктор філософських наук, запрошений професор Стенфордського університету Світлана Хутка, розповіла про комерційність космосу, про сучасні професії в космічній галузі та місце української освіти на міжнародній арені.Назад (на головну сторінку)

Головна | Наша адреса | Розклад уроків | Електронний щоденник | Наші друзі | Анонс
© Школа I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва