Хто осягає нове, плекаючи старе,
той може бути вчителем. /Конфуцій, філософ/

Місячник педагогічної майстерності, який традиційно проходить у школі в лютому-березні – це чудова можливість обмінятись досвідом, творчими знахідками, навчитись у колег чогось нового. Проведення Місячника вкотре засвідчило, що вчителі закладу освіти мають великий творчий потенціал та вміння працювати, використовуючи сучасні новітні технології. Адже, щоб досягнути досконалості в професії, відповідати сучасним вимогам педагог має прагнути стати майстром своєї справи, досягти досконалості в професії.

Як показує практика, проведення Місячника сприяє модернізації освітнього процесу в школі, професійному становленню педагогів, прагненню їх до самоосвіти, самовдосконалення, демонструє їх фахову майстерність, можливість та вміння вчителів і адміністрації працювати по-новому.
У межах Місячника педагогічної майстерності вчителі школи проводили майстер-класи, відкриті уроки та виховні заходи, де проявили свій професіоналізм, мали можливість ознайомитись із теоретичними та практичними аспектами використання новітніх технологій, форм та методів навчання і застосування їх під час проведення уроків, запозичити щось нове, актуальне як у досвідчених, так і в молодих учителів. Крім традиційних форм передачі знань, учителі представили відео-етюди, усні журнали, електронні літературні відео-альбоми.

Усього в рамках Місячника проведено 29 уроків та заходів, на яких учителі показали як використання дистанційних форм і методів навчання сприяє індивідуалізації освітнього процесу, спонукає учнів до самостійної роботи, зростанню їх творчого потенціалу, формує в них інформаційну культуру, налаштовує на оволодіння інноваційними засобами здобуття та застосування інформації.