Школа
I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва
Навігація

Прозорість та відкритість

Адміністрація

Статут школи

Ліцензії

Мережа класів

Кадровий склад

Ліцензії

Територія обслуговування

Перелік платних освітніх послуг

Гуртки

Наявність вільних місць

Навчальний план

Освітні програми

Мова освітнього процесу

Освітня карта Києва

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Хто осягає нове, плекаючи старе,
той може бути вчителем. /Конфуцій, філософ/

Місячник педагогічної майстерності, який традиційно проходить у школі в лютому-березні – це чудова можливість обмінятись досвідом, творчими знахідками, навчитись у колег чогось нового. Проведення Місячника вкотре засвідчило, що вчителі закладу освіти мають великий творчий потенціал та вміння працювати, використовуючи сучасні новітні технології. Адже, щоб досягнути досконалості в професії, відповідати сучасним вимогам педагог має прагнути стати майстром своєї справи, досягти досконалості в професії.

Як показує практика, проведення Місячника сприяє модернізації освітнього процесу в школі, професійному становленню педагогів, прагненню їх до самоосвіти, самовдосконалення, демонструє їх фахову майстерність, можливість та вміння вчителів і адміністрації працювати по-новому.
У межах Місячника педагогічної майстерності вчителі школи проводили майстер-класи, відкриті уроки та виховні заходи, де проявили свій професіоналізм, мали можливість ознайомитись із теоретичними та практичними аспектами використання новітніх технологій, форм та методів навчання і застосування їх під час проведення уроків, запозичити щось нове, актуальне як у досвідчених, так і в молодих учителів. Крім традиційних форм передачі знань, учителі представили відео-етюди, усні журнали, електронні літературні відео-альбоми.

Усього в рамках Місячника проведено 29 уроків та заходів, на яких учителі показали як використання дистанційних форм і методів навчання сприяє індивідуалізації освітнього процесу, спонукає учнів до самостійної роботи, зростанню їх творчого потенціалу, формує в них інформаційну культуру, налаштовує на оволодіння інноваційними засобами здобуття та застосування інформації.Назад (на головну сторінку)

Головна | Наша адреса | Розклад уроків | Електронний щоденник | Наші друзі | Анонс
© Школа I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва