Виховний урок-лекція "Відповідальна поведінка. Я несу відповідальність за свої вчинки"

12 грудня 2018 року в школі видався дійсно насиченим і цікавим.

В 7-А класі відбулася зустріч з головним спеціалістом Служби у справах дітей і сім'ї Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації Дятловською Вікторією Вікторівною, яка ознайомила дітей з правами та обов'язками та роздала учням пам'ятки, в.о. директора Центру у справаї сім'ї та жінок Борисенко акцентувала увагу учнів на праві людини на життя та показала відеоролик, під час демонстрації якого учні висловлювали своє ставлення до ситуації.

На завершення уроку права в класі провели бесіду-бліц-опитування щодо кримінальної відповідальності та порушення Закону старший інспектор Корецька Олександра Сергіївна та інспектор Чередник Ірина Анатоліївна сектору ювенальної превенції УП ГУ Нацполіції в місті Києві.