14 жовтня - це свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України, водночас стало уособленим святом усіх чоловіків.

З 11 по 15 жовтня 2017 року в школі пройшов Тиждень Патріота, в рамках якого проведено акцію «Лист солдату», виступ 11-класників з літературно-музичною композицією «Живе лиш той, хто не живе для себе, хто для других виборює життя!», зустріч з воїнами АТО, радіолінійка «Герою, повертайся живим!», товариська зустріч по футболу між хлопцями 9-10-х класів нашої школи та школи № 319 імені В.Лобановського.

13 жовтня 2017 року в школі відбулося традиційне родинне свято - вшанування батьків-героїв - учасників АТО « Вклонімося доземно захиснику Вітчизни». На заході були присутні мати загиблого героя Голосієва Кобченка Олега Надія Василівна, волонтери Владислав та Олена Видоборець. Лідери учнівського самоврядування передали волонтерам захисну сітку, що створили власноруч, для воїнів та речі для особистої гігієни, які були зібрані волонтерськими загонами та батьками-волонтерами, а також для наших захисників - дитячі листи та малюнки; учні 5-Б класу подарували гостям пісню про Україну. Всі присутні вшанували пам'ять героїв, що не повернулися, Хвилиною мовчання.

Виставка літератури до Дня захисника України в шкільній бібліотеці та бібліотечні уроки для учнів школи «Свято звитяги та українського лицарства»

Конкурсна святково-розважальна програма у 3-Б класі «Супер-тато», класний керівник Журавель Тетяна Анатоліївна

Адміністрація, вчителі, батьківський комітет та учні школи вітають всіх захисників України з святом!