Початкова школа

Соціальна робота

Музеї школи

Сторінка шкільного бібліотекаря

14 грудня 2017 року у спортивному залі школи відбулося свято - Відкритий Кубок Голосіївського району міста Києва з регбі-5.

Адміністрація школи, вчителі радо зустріли гостей турніру. До нас завітали - виконавчий директор Федерації Регбі України Власюк Олександр Федорович, провідний спеціаліст Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської державної адміністрації Миленька Світлана Миколаївна, начальник відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Голосіївської районної в місті Києві Державної адміністрації Нечитайло Максим Олександрович, директор фізкультурно-оздоровчого центру за місцем проживання "Голосієво" Музика Олександр Вікторович, майстер спорту міжнародного класу, керівник гуртка регбі Білоусов Андрій Сергійович.

Учасниками заходу стали учні 3-6 класів.

За підсумками турніру команди та кращі гравці були нагороджені медалями та грамотами Федерації регбі України. На відміну від дорослої версії гри, регбі-5 – безконтактний, тому не травматичний. Чудовий захід, боротьба команд, гомін вболівальників та неперевершена спортивна атмосфера. Кожен турнір по регбі-5 - це свято!