Правовий лекторій

З 11 по 15 лютого 2018 року в школі продовжив свою роботу правовий лекторій для учнів школи.

З учнями 6-го класу провів бесіду "Права дитини в Україні" курсант Національної Академії Внутрішніх справ України, випускник школи Олексій Безим'янський.

Цього разу до учнів 7-х класів завітали представники Головного територіального управління юстиції у місті Києві Печерського районного в місті Києві відділу державної реєстрації цивільного стану Івашко Віта Юріївна та Гужеєва Ірина Володимирівна з лекцією-тренінгом "СТОПБУЛІНГ".

На розмову до учнів 8-х класів завітав інспектор відділу зв'язків з громадськістю української патрульної поліції в місті Києві Міхєєв Максим Сергійович з темою "Безпечний інтернет для користувачів підліткового віку".

З учнями 9-х класів з проблемного питання "Як за допомогою космічного права подолати проблему космічного сміття" спілкувалася кандидат юридичних наук, експерт з космічного права Міжнародного центру космічного права при інституті держави і права ім.В.М.Корецького НАН України Гурова Анна Михайлівна.