День українського козацтва!

День захисника в Україні відзначається 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва відповідно до Указу Президента України від 14 жовтня 2014 року № 806/2014.

8-18 жовтня в школі проходить декада до Дня захисника України, в рамках якої відбулися:

- 10 жовтня в Державній бібліотеці України для юнацтва відбулося дві зворушливі зустрічі учнівської молоді з захисниками нашої Вітчизни, воїнами АТО Голосіївського району Юрієм Герасимчуком і Дмитрієм Котовим. В подарунок мужнім воїнам учні школи виконали патріотичну пісню про Україну;

- 11 жовтня відбулася екскурсія учнів 7-х класів до музею-студії "Сила патріотизму";

- 12 жовтня учнями 9-х класів представлена літературно-музична композиція «Козацька Україна».

У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу всіх захисників нашої Вітчизни! Бажаємо їм благополуччя і сил, здоров’я і щастя! Мирного неба і смачного хліба! Зі святом Вас дорогі наші захисники!

Заходи тривають...