Свято мужності та звитяги

14 жовтня в Україні відзначають свято мужності та звитяги, спадкоємності героїчних традицій нашого народу - День захисників та захисниць України.

З 7 по 14 жовтня в школі тривав Тиждень Патріота. Напередодні тижня була проведена традиційна шкільна акція «Милосердя і доброта - людства два крила», благодійний ярмарок на підтримку воїнів ЗСУ, акція «Лист солдату», шкільний квест «Київ очима сучасної молоді» в межах мікрорайону школи, уроки мужності та звитяги в 5-11 класах, а малеча виготовила голубів Миру та вітальні листівочки на заняттях гуртка «Чарівник».
Дарунки до свята для воїнів, зібрані колективом школи, були передані через друзів-волонтерів, і саме сьогодні нам повідомили, що вони надійшли за пунктом призначення.
Низький уклін нашим воїнам і всім, хто захищає нашу Батьківщину! Дякуємо Вам за кожен новий день, який ми можемо прожити на нашій українській землі!
Слава нашим воїнам-захисникам! Віримо у перемогу! Слава Україні! Героям Слава!