14 грудня відзначається день пророка Наума, який вважається покровителем науки, розуму і доброчинства.
Саме в цей день у давнину починалося навчання в сільських школах, так як до цього часу закінчувалися всі польові роботи і можна було братися до науки. Наші предки були переконані: якщо на святого пророка розпочати навчальний процес, то дитина краще засвоюватиме науку, а відтак набереться ума-розуму.

Давні народні традиції повертаються останнім часом і в сучасну школу. Сьогодні Свято Наума відзначили учні початкових класів школи. Діти познайомилися з народними традиціями, вивчили прислів`я та приказки про навчання та науки, показали свою ерудованість, відповідаючи на запитання вікторини, поділилися враженнями від проведеного заходу, який не залишив байдужими нікого.