Школа
I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва
Навігація

Прозорість та відкритість

Адміністрація

Статут школи

Ліцензії

Мережа класів

Кадровий склад

Ліцензії

Територія обслуговування

Перелік платних освітніх послуг

Наявність вільних місць

Навчальний план

Освітні програми

Мова освітнього процесу

Освітня карта Києва

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Калейдоскоп шкільних подій

15 березня 2018 року ми мали унікальну можливість дізнатися, як це - бути в невагомості, чи можна виростити картоплю на орбіті і навіщо Ренді брав з собою український прапор.

За плечима Ренді Брезніка - два космічних польоти. Під час перебування на орбіті він здійснив кілька виходів у відкритий космос із сумарним хронометражем понад 18 годин. Рендольф став другим астронавтом після Леоніда Каденюка, котрий розгорнув прапор України на орбіті. З Україною американця пов’язують родинні зв’язки: разом з дружиною Ребеккою Баргін у 2008 році вони усиновили трирічного хлопчика з міста Дніпро.

Ми пам'ятаємо осінній "зв'язок з космосом" в Американському домі. Тоді ми спілкувалися саме з Ренді, який перебував на борту МКС (http://bit.ly/2oPi82Y). 14 грудня 2017 року він щасливо приземлився поблизу космодрому Байконур, а ось 15 березня 2018 року він у Києві і учні школи І-ІІІ ступенів №36 імені С.П.Корольова – представники учнівського самоврядування Шкільної космічної агенції та члени шкільного осередку МАН «Сиріус» зустрілися у залі Вченої ради Національного технічного університету України «Київський політехнічний інстититут імені І.Сікорського».
Назад (на головну сторінку)

Головна | Наша адреса | Розклад уроків | Електронний щоденник | Наші друзі | Анонс
© Школа I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва