15 березня 2018 року ми мали унікальну можливість дізнатися, як це - бути в невагомості, чи можна виростити картоплю на орбіті і навіщо Ренді брав з собою український прапор.

За плечима Ренді Брезніка - два космічних польоти. Під час перебування на орбіті він здійснив кілька виходів у відкритий космос із сумарним хронометражем понад 18 годин. Рендольф став другим астронавтом після Леоніда Каденюка, котрий розгорнув прапор України на орбіті. З Україною американця пов’язують родинні зв’язки: разом з дружиною Ребеккою Баргін у 2008 році вони усиновили трирічного хлопчика з міста Дніпро.

Ми пам'ятаємо осінній "зв'язок з космосом" в Американському домі. Тоді ми спілкувалися саме з Ренді, який перебував на борту МКС (http://bit.ly/2oPi82Y). 14 грудня 2017 року він щасливо приземлився поблизу космодрому Байконур, а ось 15 березня 2018 року він у Києві і учні школи І-ІІІ ступенів №36 імені С.П.Корольова – представники учнівського самоврядування Шкільної космічної агенції та члени шкільного осередку МАН «Сиріус» зустрілися у залі Вченої ради Національного технічного університету України «Київський політехнічний інстититут імені І.Сікорського».