Майстрами не народжуються, ними стають!

Творчості, як і будь-якої діяльності, можна навчитися

(Г.Апьтшуллер)

Місячник педагогічної майстерності, який щорічно проходить у школі І-ІІІ ступенів № 36 імені С.П. Корольова міста Києва, підтверджує прописну істину: «Майстрами не народжуються, ними стають!». Метою місячника, який у цьому навчальному році проходив з 11 лютого по 15 березня, є підвищення педагогічної майстерності, надання методичної допомоги, обмін досвідом роботи, вивчення перспективного педагогічного досвіду та його поширення серед педагогічних працівників навчального закладу.

У Місячнику педагогічної майстерності беруть участь усі бажаючі, а участь учителів, які мають педагогічні звання – обов’язкова. Місячник проводиться в кінці навчального року, що дає можливість проаналізувати, а вчителям – звітувати про підсумки роботи щодо власних методичних проблем та методичної проблеми школи.

Під час проведення Місячника учителі представили відкриті уроки та позакласні заходи з використанням інноваційних форм та методів навчання, Інтернет-ресурсів, програмно-педагогічних засобів.

Місячник засвідчив великий творчий потенціал педагогів та вміння працювати згідно з сучасними освітніми вимогами. Кожен учитель мав можливість не тільки поділитись власними напрацюваннями з колегами, а й запозичити щось нове, актуальне як у досвідчених, так і в молодих учителів.

Перлинами власної педагогічної майстерності охоче ділилися з колегами досвідчені вчителі-члени Школи передового педагогічного досвіду «Через терни до зірок»: Бірюкова І.О., Ваня Г., М., Жила М.М.,

Марченко Н.А., Пітчук О.М., Романовський С.В.,

Хопта В.Я.

Не залишилася осторонь і молодь. Учасники Школи молодого вчителя «Надія» склали достойну конкуренцію старшим колегам. Цікавими були уроки та захоплюючими виховні заходи, проведені вчителями Баранівською С.А.,

Журавель Т.А., Кондратюк А.Р.,

Нестеренко А.С.,

Прухніцькою А.В., Руденко Н.С.,

Щепаковою К.С.

Родзинкою Місячника став «День дублера», до організації та проведення якого були залучені батьки учнів школи, що дало можливість створити атмосферу родинності та психологічного комфорту. Спільна діяльність підтвердила, що учасники освітнього процесу навчального закладу – це колектив однодумців, творчих і небайдужих людей.

Підсумком Місячника педагогічної майстерності стане другий випуск методичного збірника «Калейдоскоп педагогічних ідей».