15 травня відзначають Міжнародний день сім’ї!

Впродовж двох тижнів в нашій шкільній родині відбувалась акція «Світ захоплень моєї сім’ї».
Сім’я - найголовніше в житті будь-якої людини. Вона, як гарний, з любовю вишитий оберіг, що захищає від бід і нещасть. Сім’я-це не просто щось важливе у житті, це і є наше життя.

Сьогодні в школі провели онлайн конкурс малюнків у початковій школі, організували вернісаж колажів про свою родину, провели години спілкування з учнями 2-10 класів в ZOOM, де вихованці продемонстрували свої проекти та із захопленням і любов'ю розповідали про улюблені заняття тата і мами, про свої вподобання та про те, як спільні інтереси та справи об’єднують родину.