16 вересня на оновленому спортивному майданчику відбулося спортивне свято, присвячене підведенню підсумків Всеукраїнського олімпійського тижня. На святі були присутні гості: голова дитячо-юнацької комісії м.Києва з регбі Мишко Руслан Іванович, голова громадської організації ФК «Спарта-Київ» Ковальчук Андрій Андрійович, прапороносець збірної команди України у Ванкувері,4-х кратна учасниця Олімпійських ігор із санного спорту, Заслужений майстер спорту України Лудан Лілія Анатоліївна, гравці Національної збірної України з регбі, випускник школи Білоусов Андрій та Тарасенко Віталій, керівник регбійного клубу «Пегас».