Початкова школа

Соціальна робота

Музеї школи

Сторінка шкільного бібліотекаря

16 грудня 2017 року волонтери школи на чолі з учителем Швед Іриною Вікторівною направились до дитячого відділення Інституту нейрохірургії ім. А.П.Ромоданова з адресною матеріальною допомогою та солодкими подарункам, книгами, іграшками, матеріалами для майстеркласів, привітали дітей із святом Святого Миколая. Волонтери мали можливість поспілкуватися з дітками та їх батьками, поділитися світлинами.

Колектив школи співпрацює з волонтерською групою "Світлячки". Ця група створена волонтерами з метою висвітлення життя дитячого відділення Інституту нейрохірургії ім. А.П.Ромоданова.Вона присвячена дітям цього відділення. Одна з волонтерок сказала, що "наші дітки всі дуже світлі і з великим серцем. Тому і була обрана така назва - "Світлячки". Наші "світлячки" своїми очима та посмішками освітлюють таємні куточки нашої душі, зігрівають серце та надихають".

Ця акція проходить в школі не перший рік, вона стала традиційною напередодні дня Святого Миколая.