20 лютого 2017

Рік дві тисячі чотирнадцятий –
Ми відчули тебе сповна:
Кров Майдану. Пробудження нації.
Анексований Крим. Війна.

Вшанування пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні в нашій школі розпочалося 17 лютого 2017 року єдиним уроком мужності та патріотизму «Не змарнуймо подвиг героїв».

20 лютого 2014 року увійшов в історію України як день совісті і честі, свободи і мужності. Сьогодні ми згадуємо усіх Героїв, які віддали своє життя за наше майбутнє. У жалобі схиляємо голови. Безсмертні душі вбитих і закатованих відійшли у небеса, але вони вічно житимуть в народній пам’яті, бо «Герої не вмирають! ».

Не віддаваймо світ без боротьби,
наш рідний світ, що просить порятунку,
Будуймо Стіну Захисту…в собі!
Лиш це – стіна найвищого гатунку.

Продовжили вшанування пам’яті Героїв лінійкою-реквієм «Вклонімось низько до землі тим, хто в серці буде вічно жити», спецвипуском шкільного радіо «Меридіан» - « У нашій пам’яті вони назавжди залишились», хвилиною мовчання невмирущу пам’ять про загиблих героїв Небесного Війська, запаливши свічки у наших серцях, а розмірений бій хронометра відчеканив час скорботи, душевного болю і жалю…