Школа
I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва
Навігація

Прозорість та відкритість

Адміністрація

Статут школи

Ліцензії

Мережа класів

Кадровий склад

Ліцензії

Територія обслуговування

Перелік платних освітніх послуг

Наявність вільних місць

Навчальний план

Освітні програми

Мова освітнього процесу

Освітня карта Києва

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

День українського козацтва!

Педагогічна родина школи імені С.П. Корольова міста Києва щороку поповнюється гідною зміною. Саме наступність поколінь є необхідною умовою розвитку навчального закладу.

Молоді вчителі ... Їх інколи важко не сплутати з учнями, та вони вже так багато знають і вміють. Це довів традиційний конкурс «Надія року», який відбувся у школі 18 жовтня і пройшов під девізом «Дерзання, пошук, творчість молодих».

У конкурсі взяли участь 5 молодих педагогів. Це вчителі англійської мови Кондратюк Аліна Русланівна та Нестеренко Анна Степанівна, початкових класів – Прухніцька Анастасія Вадимівна, інформатики та математики – Руденко Наталія Сергіївна та вчитель фізичної культури Чернецький Олександр Андрійович.

Щоб навести лад на своїй великій планеті, потрібно починати з малого. Вже традиційно восени кожного року в нашій школі проводиться осіння толока. Упродовж трьох днів педагогічний колектив, працівники та учні школи господарювали на подвір'ї школи разом.
Конкурс «Надія 2018» ще раз довів, що учитель – це завжди творець. Серед молодих педагогів немає людей випадкових. Для кожного з них школа – це життя, а вчительський талант – це, насамперед, покликання і невтомна праця. Креативні та творчі молоді вчителі продемонстрували свою майстерність та уміння, розкрили свої таланти, змагалися у вирішенні психолого-педагогічних ситуацій, демонстрували свої захоплення. Конкурсанти зазначили, що головне їхнє захоплення збігається з покликанням – це любов до дітей.

Усі учасники конкурсу отримали подарунки від профспілки.

Віриться, що ця гарна традиція ніколи не перерветься, адже молодим спеціалістам так важливо у перші роки своєї роботи отримати підтримку від колективу, профспілки, держави. Переконатися, що вони обрали саме ту єдину важливу і потрібну людям професію, і з новими силами, натхненням працювати далі, несучи у світ знання, добро, віру у справедливість.

Хай щастить молодим колегам у педагогічній діяльності, в особистому житті. Бажаємо їм нових творчих злетів.Назад (на головну сторінку)

Головна | Наша адреса | Розклад уроків | Електронний щоденник | Наші друзі | Анонс
© Школа I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва