День українського козацтва!

Педагогічна родина школи імені С.П. Корольова міста Києва щороку поповнюється гідною зміною. Саме наступність поколінь є необхідною умовою розвитку навчального закладу.

Молоді вчителі ... Їх інколи важко не сплутати з учнями, та вони вже так багато знають і вміють. Це довів традиційний конкурс «Надія року», який відбувся у школі 18 жовтня і пройшов під девізом «Дерзання, пошук, творчість молодих».

У конкурсі взяли участь 5 молодих педагогів. Це вчителі англійської мови Кондратюк Аліна Русланівна та Нестеренко Анна Степанівна, початкових класів – Прухніцька Анастасія Вадимівна, інформатики та математики – Руденко Наталія Сергіївна та вчитель фізичної культури Чернецький Олександр Андрійович.

Щоб навести лад на своїй великій планеті, потрібно починати з малого. Вже традиційно восени кожного року в нашій школі проводиться осіння толока. Упродовж трьох днів педагогічний колектив, працівники та учні школи господарювали на подвір'ї школи разом.

Конкурс «Надія 2018» ще раз довів, що учитель – це завжди творець. Серед молодих педагогів немає людей випадкових. Для кожного з них школа – це життя, а вчительський талант – це, насамперед, покликання і невтомна праця. Креативні та творчі молоді вчителі продемонстрували свою майстерність та уміння, розкрили свої таланти, змагалися у вирішенні психолого-педагогічних ситуацій, демонстрували свої захоплення. Конкурсанти зазначили, що головне їхнє захоплення збігається з покликанням – це любов до дітей.

Усі учасники конкурсу отримали подарунки від профспілки.

Віриться, що ця гарна традиція ніколи не перерветься, адже молодим спеціалістам так важливо у перші роки своєї роботи отримати підтримку від колективу, профспілки, держави. Переконатися, що вони обрали саме ту єдину важливу і потрібну людям професію, і з новими силами, натхненням працювати далі, несучи у світ знання, добро, віру у справедливість.

Хай щастить молодим колегам у педагогічній діяльності, в особистому житті. Бажаємо їм нових творчих злетів.